Oferta obsługi bankomatów

Planet Cash to ogólnopolska niezależna sieć bankomatów, która oferuje wszystkim Partnerom elastyczne modele współpracy, zarówno w zakresie instalacji i obsługi bankomatów jak również udostępnienia sieci (network participation).

Skontaktuj się z nami już dziś

a przygotujemy rozwiązanie dostosowane do Twoich potrzeb.

Dlaczego warto z nami współpracować?

 1. Sieć Planet Cash to ponad 4300 bankomatów i wpłatomatów zlokalizowanych w całej Polsce.
 2. Nasze bankomaty znajdują się w ogólnopolskich sieciach handlowych Carrefour, Intermarche i Biedronka oraz innych dogodnych punktach. Sprawdź nasze lokalizacje.
 3. W naszej sieci posiadamy i obsługujemy cała gamę urządzeń renomowanych producentów bankomatów takich jak: Diebold Nixdorf, NCR.
 4. Jesteśmy pierwszą w Europie siecią bankomatów biometrycznych. Tylko u nas można wypłacać gotówkę za dotknięciem palca. Już dziś możesz udostępnić tą usługę Twoim Klientom.
 5. Posiadamy wszystkie niezbędne certyfikacje Visa i Mastercard oraz certyfikat bezpieczeństwa PCI DSS.
 6. Jako jedyni oferujemy oznakowanie bankomatów w cobrandzie z Twoim bankiem.
 7. Oferujemy pełne wsparcie Contact Center, 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Kompleksowo obsługujemy bankomaty.

Oferujemy różne modele obsługi, oparte na tablicy kompetencji, tak aby były optymalnie dopasowane do Twoich potrzeb.

 • Outsourcing Bankomatów

  Oferujemy różne warianty współpracy - częściową lub pełną obsługę bankomatów od załadunku i ubezpieczenia gotówki po rozliczenia i ich oznakowanie.

  Nasi eksperci przygotują analizę Twojej sieci i zoptymalizują ją pod względem kosztowym.

  Szeroki wachlarz urządzeń pozwala nam dostosować je do Twoich potrzeb. W swojej ofercie posiadamy wszystkie rodzaje bankomatów m.in. bankomaty wolnostojące wewnętrzne i zewnętrzne, bankomaty przezścienne, cashrecyclery.

 • Network Participation

  Możesz udostępnić swoim Klientom sieć bankomatów Planet Cash. Już ponad 9 banków udostępniło swoim Klientom możliwość wypłaty gotówki z bankomatów naszej sieci, dzięki czemu na preferencyjnych warunkach z bankomatów Planet Cash może korzystać już ponad 15 000 000 Klientów.

 • Instalacja urządzeń Planet Cash we wskazanych lokalizacjach

  Umożliwiamy wstawienie naszych urządzeń w wybranych przez Ciebie miejscach, zarówno w placówkach Twojego banku jak i innych wskazanych lokalizacjach. Nie musisz ponosić kosztów związanych z zakupem oraz bieżącą obsługą urządzeń. Dostawą kompleksowego rozwiązania zajmie się Planet Cash.

Skontaktuj się z nami już dziś

a przygotujemy rozwiązanie dostosowane do Twoich potrzeb.