Reklama

Bankomaty Planet Cash to doskonały nośnik reklamowy. To niemal 4 300 urządzeń oraz ponad 15 000 000 Klientów w całej Polsce gwarantuje szeroki zasięg reklamy. Imponujące są też możliwości targetowania reklam do konkretnych grup Klientów (np. tylko osoby doładowujące telefon), a także możliwość wyboru konkretnych lokalizacji, miast oraz pomoc przy realizacji kampanii i w wyborze form reklamy (naklejka, video, statyczna reklama itd.).

Poznaj wszystkie możliwości reklamy, jakie dają bankomaty Planet Cash.Ekran powitalny

Ekran powitalny to statyczna reklama wyświetlana przed włożeniem karty do bankomatu. Obraz na ekranie bankomatu widoczny jest zarówno dla osób przechodzących obok bankomatu jak i dla osób z niego korzystających.

Ekrany powitalne wyświetlają się w pętli, po 6 sekund każdy.


Ekran autoryzacyjny

Reklama wyświetlana w trakcie realizacji transakcji. Ekran wyświetla się przez około 10 sekund podczas autoryzacji każdej transakcji, dlatego jest jedną z najskuteczniejszych form reklamy.

W bankomacie jest tylko jeden ekran autoryzacyjny, dzięki temu liczba kontaktów z reklamą jest równa liczbie transakcji w danym bankomacie.


Wydruki potwierdzające przeprowadzoną operację

Reklama umieszczona na rewersie wydruków potwierdzeń operacji, w formie kolorowego nadruku.

Potwierdzenia wykonania operacji bankomatowej są przechowywane przez klientów do 2 miesięcy np. w celu skontrolowania salda rachunku.


Spoty reklamowe

Każdy z ekranów bankomatowych umożliwia emisję animowanego spotu reklamowego. Ta forma skuteczniej przykuwa wzrok Klienta i absorbuje większą uwagę niż zwykła reklama statyczna.Sprzedaż reklam na urządzeniach sieci Planet Cash obsługiwana jest przez AMS SA
oferta@ams.com.pl